Skład zespołu muzycznego

ASTER

Dobre opinie o zespole ASTER
Opinie na temat zespołu muzycznego Aster

"Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Goście byli zachwyceni, my również. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i otwarcie na innych. Dzięki Wam to wesele pełną gębą. Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy sukcesów w przyszłości."

.

"Dziękujemy Wam za piękną oprawę naszego wesela. Naprawde jesteście super :) Gorąco polecamy każdemu. Jeszcze raz wielkie dzięki:) Pozdrawiamy."

.

"Witamy, dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki Panom Nasi goście wybawili się do samego rana i będą Nasze wesele wspominać z radoscią. Będziemy polecać zespół ASTER, goście zadowoleni, więc my tym bardziej szcześliwi, gdyż zabawa była niesamowita. Dzięki również za fajną współpracę pod względem organizacyjnym, za to, że w czasie wesela dzięki Panu Zbyszkowi zawsze wiedzieliśmy co o której godzinie będzie się działo i jak i co Panowie chcą zorganizować. Jest to o tyle ważne, że byliśmy spokojni o to, że panujecie Panowie nad wszystkim. Profesjonalizm w 100 % !!! Dziękujemy bardzo."

.

"Wyjątkowi ludzie, zajefajny wokal, fantastyczne wesele !!!! POLECAMY TEN ZESPÓŁ!!!!! pozdrawiamy :)))"

.

"Chciałam bardzo serdecznie podziękować Zespołowi Aster :) za świetną zabawę weselną !!! Goście byli zachwyceni! zwłaszcza ci ze strony mego męża, bowiem u nich na podkarpaciu nie jest tak fajnie na weselu jak w naszych stronach. Wiem co mówię bo miałam możliwosc bycia na jednym z wesel... powiem tak: kilka kapel i straszna nuda ... szkoda gadać... Nasze wesele dzięki Państwu będzie długo pamiętane przez naszych gości a my nie zapomnimy go do końca naszych dni. Każdy to wie, że zabawa weselna zależy w dużym stopniu od zespołu, który bawi gości i Młodych. Nam się udało dzięki Zespołowi Aster!!:) Jeśli ktoś mnie zapyta o zespół na wesele to bez wahania polecę tylko Państwa zespół :D Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziekuję :) Mąż jak najbardziej dołącza się do podziękowań... Życzymy dalszych sukcesów w pracy:))"

.

"Witam, chcieliśmy podziękować Panom serdecznie za wspaniałą zabawę, goście byli zadowoleni z wesela i pod wrażeniem Panów, gdzie udało nam się znaleźć tak fajny zespół :-). Jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać ASTER jako profesjonalny zespół, udana zabawa na pewno gwarantowana!!! Pozdrawiamy."

Masz pytanie?

Napisz do nas

Ochrona antyspamowa (podaj wynik działania)*